top of page

Засідання

Координаторка проєктів Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Лілія Леонідова взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній військовій адміністрації за участю Віцепрем'єр-міністерки з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

На засіданні обговорювались ключові теми, такі як працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, соціальна підтримка військових та ветеранів, а також надання допомоги цивільному населенню, яке постраждало від ракетного обстрілу. Ці питання мають критичне значення для нашого регіону.

Особлива увага приділялася питанням соціальної підтримки військових та ветеранів, яка є ключовою для підтримки морального духу та відновлення життєвої енергії тих, хто стояв на захисті країни. Також приділили увагу питанням стратегій працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб. Розглядалися різні варіанти забезпечення роботи та вирішення питань навчання та перекваліфікації, що можуть допомогти людям адаптуватися та знайти своє місце в нових умовах.
bottom of page