top of page

ВПЛИВ НАСИЛЬСТВА СКРІЗЬ ПОКОЛІННЯ 20.06.2023


20.06.2023 року Державну установу Кропивницького слідчого ізолятору відвідали психологи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства міста Кропивницький Радченко Лариса та Іщенко Дар’я.

Метою даної зустрічі було проведення заходів з ув’язненими та засудженими жінками, а також ув’язненими неповнолітніми на тематику «Вплив насильства скрізь покоління». Розкрито поняття насильства, його види, як насильство може вплинути на розвиток особистості, генетичні аспекти та унаслідування через покоління насилля, наслідки насильства.

В роботі з ув’язненими та засудженими було застосовано вправи: на знайомство «Рух з додаванням імені», «Розіжми кулак», що відображало метафорично застосування насилля, а також обговорення інших конструктивних засобів досягнення цілей та взаємодії, «Зона комфорту» - вміння говорити «ні» та виконувати дії для недопущення порушень власної зони комфорту, «Австралійський дощик» - на зняття напруги та релаксації.

Загалом була встановлена довірлива атмосфера, отримано нові знання, отримано зворотній зв'язок від засуджених та ув’язнених.
Comments


bottom of page