top of page

30.11.2023

Відбувся круглий стіл, на якому презентовано результати дослідження, проведені в рамках проєкту «Адвокація діяльності Коаліції 1325», що реалізується за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

Проєкт спрямований на вивчення і аналіз потреб військовослужбовців та членів їхніх сімей.

З вітальним словом захід відкрила заступниця міського голови, директорка Департаменту фінансів Одеська міська рада / Одесский городской совет Світлана Бедрега, свої коментування щодо проблематики круглого столу надали директорка Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська, депутатка, радниця з ґендерних питань міського голови Лілія Леонідова, керівниця структурного підрозділу Департаменту соціальної та сімейної політики ОВА Олена Філіппова, керівниця Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп, координаторка Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в Одеській області Людмила Акімова.

Презентацію результатів дослідження представили Альона Юхимчук- координаторка проєкту та Олена Беседовська - координаторка дослідження.

В роботі круглого столу прийняли участь членкіні Коаліція 1325. Одещина, співробітники поліції, благодійних фондів, громадських організацій, Центру правової допомоги, керівництво Ветеран-Хабу.

Ця подія виходить за рамки звичайних заходів, вона покликана глибше розкрити складні витоки соціальних та емоційних потреб тих, хто захищав і продовжує захищати нашу Батьківщину, а також їхніх рідних.

Результати дослідження будуть слугувати основою для подальших ініціатив та заходів, що спрямовані на забезпечення повноцінної підтримки військових і членів їхніх родин в умовах післявоєнного періоду.


Commentaires


bottom of page