top of page

30.10.2033

Прийняли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації. Головною темою обговорення стало включення приміщень комунальної, державної та приватної форм власності до переліку місць тимчасового проживання Одеської області.

Ця ініціатива має велике значення для нашої області та всіх її мешканців. Вона спрямована на покращення умов тимчасового проживання для тих, хто потребує допомоги. Розглядались варіанти включення різних видів власності до переліку, щоб максимально задовольнити потреби нашого спільноти. Засідання було продуктивним, і ми розраховуємо на подальшу спільну роботу у цьому питанні. Разом ми зможемо зробити нашу область кращим місцем для тимчасового проживання та надати підтримку тим, хто цього потребує.


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page