top of page

28-29.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

З великим задоволенням хочу поділитися з вами враженнями від нашого останнього тренінгу, який відбувся 28-29 лютого з участю наших мобільних бригад Херсонського, Бериславського та Баштанського районів.

Ці два дні були наповнені обговореннями, в яких ми звернули увагу на проблеми, з якими зіштовхуються наші команди в їхній повсякденній роботі. Ми вислухали всі сторони - які труднощі виникають, які переваги маємо, і як ми можемо покращити наші послуги.

Особливу увагу ми приділили тому, як наші співробітники впораються з відсутністю зв'язку та електропостачання, як це впливає на їхню роботу та спілкування з клієнтами. Також було дуже важливо вислухати, як наші клієнти відчувають себе під час надання послуг та які нагальні потреби вони мають.

Одним з головних досягнень цього тренінгу стало оволодіння нами платформою КОБО, що зробить нашу роботу більш ефективною та організованою.

Лікарі, психологи, соціальні працівники та водії ділилися своїм досвідом і знаннями, що створило надзвичайно плідну атмосферу співпраці та взаєморозуміння.

Ми щиро вдячні всім учасникам за їхній внесок та активну участь у тренінгу. Віримо, що ці зустрічі не лише сприяють покращенню нашої роботи, а й роблять нашу команду ще сильнішою та згуртованішою.

Дякую всім за вашу працю та зусилля!Σχόλια


bottom of page