top of page

27.03.2024

Директорка відділу гуманітарного реагування Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine Шоко Аракакі, представники UNFPA в Україні Массімо Діана його заступник Мустафа Ельканзі, голова Одеського хабу Фонду ООН у галузі народонаселення Деніел Мадані та польова координаторка з питань протидії ГЗН Тетяна Кутас відвідали сьогодні Одеський Центр допомоги врятованим.

Під час зустрічі міжнародні партнери поспілкувалися з віцемеркою Світланою Бедрегою та директоркою Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради Оленою Китайською.

Вони розповіли, що вибір приміщення для ЦДВ було обрано невипадково. Поруч знаходяться Центр інтегрованих соціальних послуг, який надає комплексні соціальні послуги не тільки для місцевого населення, але й вимушено переміщених осіб. Тут пропонують різноманітні програми, включаючи працевлаштування, соціальну підтримку, консультації навчання та інше.

Координаторка Центру допомоги врятованим Вікторія Плєшко ознайомила з роботою сервісу та розповіла про консультації щодо отримання медичної та гуманітарної допомоги, розміщення біля притулків для потерпілих від насильства та, за потреби, перенаправлення до інших фахівців.

В Одесі імплементуючим партнером реалізації цього проєкту є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». Також ми реалізуємо й інші програми, які фінансуються за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення.

Представниця Громадського руху "Віра, Надія, Любов" Олена Ротарі розповіла про функціонування дружнього до жінок та дівчат простору «Вільна», семи мобільних бригад, які надають соціально-психологічну допомогу для потерпілих від домашнього насильства та ґендерно-зумовленого насильства на території Одеси. Лише за три місяці нинішнього року мобільні бригади надали допомогу 2434 мешканцям регіону. Серед постраждалих - 1867 жінок, 264 чоловіків, 383 вимушених переселенців та 303 дитини. А простір "Вільна" за перший квартал відвідали понад 4000 жінок і дівчаток. До психологічних груп долучилися майже 800 жінок, також було надано понад 200 індивідуальних консультацій.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю задля кращого майбутнього!


Comments


bottom of page