top of page

23.10.2023

Сьогодні представники Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» взяли участь у важливому семінарі "МОРАЛЬНА ТРАВМА: ДІАГНОСТУВАННЯ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ", що організувала Одеська обласна рада.

Серед відомих доповідачів були: Ігор Скрипніченко - куратор освітньої діяльності Psychology Support International в Україні, радник консула України в США та проректор Полтавської семінарії. Він висвітлив тему "Моральна травма: виклик для українського суспільства."

Грегорі А. Янг - капелан Федерального Бюро Розслідування та капелан відділу поліції міста Джермантаун. Як міжнародний тренер і консультант з питань моральної травми, він розглянув тему "Моральна травма: діагностування і лікування."

Тімоті Дж. Фелтон - представник Асоціації шерифів та депутатів штату Айова у Виконавчій раді D.A.R.E. штату Айова. Він розглянув аспекти "Моральної травми: діагностування і лікування."

Слухачами семінару стали працівники ОТГ, військові, поліцейські, капелани, педагоги, психологи, соціальні працівники та волонтери. Такі заходи допомагають нам краще розуміти та підтримувати тих, хто пережив моральні травми.

Дякуємо за запрошення і всім, хто долучився до цієї важливої ініціативи!

Comments


bottom of page