top of page

21.06.2023

Україна - країна незламної сили та величі! Серце гордості, яке б'ється в українському народі, випромінює світло, неначе золоті промені сонця на пшеничному полі на фоні глибини блакитного, українського неба. Там, серед незрівнянної краси природи, по дорозі у Миколаїв, ми знаходимо нашу надію та силу.

Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, наповнюється тим почуттям, що об'єднує усіх нас. Разом ми працюємо над змінами в Україні, боремось за справедливість та допомогаємо потребуючим.

Ми віримо в майбутнє нашої країни, віримо у процвітання та щиро кохаємо Україну. Нехай наше пшеничне поле буде символом нашої національної сили та самобутності. Нехай майбутні дороги завжди ведуть нас до нових можливостей та перемог. І нехай наша команда продовжує втілювати нашу віру, надію та любов у реальні зміни для України!

Цей пост - прояв шанування Нашим Героям, які крокують з нами вперед, створюючи сучасну історію нашої держави.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page