top of page

16.10.2023

Сьогодні Центр допомоги врятованим Одеса відвідали представники Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine: заступник представника Фонду у галузі народонаселення ООН в Україні Мустафа Елканзі та координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення Маджід Рафіхі. Під час цієї зустрічі представники Фонду ООН отримали можливість поглиблено ознайомитися з роботою Центру, а саме, з якими проблемами найчастіше звертаються переселенці та як відбувається взаємодія із виконавчими державними органами. Було надано докладну інформацію про надання юридичних, медичних і психологічних послуг внутрішньо переміщеним особам.

Цей візит відкрив нові можливості для співпраці та покращення умов для ВПО. Дякуємо представникам Фонду Народонаселення ООН в Україні за їхній інтерес і підтримку у наших спільних зусиллях.


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page