top of page

16.01.2024

Мобільна бригада СПД міста Кропивницького взяла участь у робочій зустрічі з представниками управління патрульної поліції. В ході продуктивної бесіди вирішували складні і важливі питання щодо важливості співпраці з патрульною поліцією міста, про труднощі в розірванні кола насильства, можливості ефективного впливу на кривдників, особливості роботи у випадках, якщо кривдники є військовослужбовцями, особами з алко- та наркозалежністю, а також психічно хворих осіб. Важливим аспектом зустрічі стали розгляди конкретних кейсів із роботи мобільної бригади, зокрема винесення ТЗП та направлення справ до суду, а також зазначення в протоколах дітей, які стали свідками домашнього насильства, доопрацювання справ.

Щиро дякуємо за гостинний прийм, роз'яснення, допомогу, якісну співпрацю Яковенко Денису - командиру батальйону, Гигор'єву Дмитру - представнику відділу адмінпрактики, Білобровій Оксані - очільниці відділу зв'язків з громадськістю.


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page