top of page

14.02.2024

Кейс менеджери та фахівці мобільних бригад м. Вінниці взяли участь у спільній нараді Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства Вінницького міського центру соціальних служб та Сектору протидії домашньому насильству ВВГ Вінницького районного управління ГУНП у Вінницькій області.

Затвердили графік спільних перевірок сімей, які перебувають на обліку, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах у зв'язку з домашнім насильством.

Адаптували процеси інформування суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, з метою оперативного реагування.

Обговорили можливості та перспективи реалізації програми для кривдників у Вінницькій ТГ та дії у разі ухилення від виконання кривдниками рішення суду про проходження програми для кривдників.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

תגובות


bottom of page