top of page

13.06.2023

Останнім часом, багато людей з Херсону, Нової Каховки, інших регіонів України, стали внутрішньо переміщеними особами через знищення Каховської ГЕС, бойові дії або окупації. Вони втратили свої домівки, звичне для них середовище та, нажаль, сімейне благополуччя. У цей важливий період у їхньому житті, наша команда стала для них, а також для одеситів, які потрапили в скрутне життєве становище, рушійною силою підтримки!

Плідно підготувавшись напередодні, сьогодні команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, забезпечила видачу потребуючим господарчих наборів, що включають предмети, які люди потребують для побутових потреб і щоденного життя. У наборах містяться гігієнічні засоби та інші речі, які сприяють забезпеченню базових потреб переселенців та нужденних.

Варто зазначити, що набуваючи доступу до гуманітарних наборів, люди отримують не лише фізичну допомогу, але й підтримку від волонтерів та фахівців, які можуть надати їм необхідні консультації, поради та допомогу у вирішенні проблем. Це створює умови для їхнього психологічного відновлення, самовизначення та повернення до нормального життя. Це дуже важливо, оскільки люди, які зазнали травматичних подій, часто потребують підтримки, щоб знову почуватись впевненими і здатними до самостійного функціонування.

Можемо з впевненістю сказати, що подібні гуманітарні ініціативи, є прикладом ефективної взаємодії громадських організацій та міжнародних партнерів, що позитивно впливає на життя людей у скрутних ситуаціях. Ці ініціативи допомагають забезпечити основні потреби переселенців, підтримують їхнє фізичне та психологічне благополуччя, сприяють економічному відновленню та соціальному зміцненню. Саме тому ми продовжуємо працювати на благо людей! Вже завтра, зустрічайте нашу команду підтримки у Сухому Лимані та смт. Таїрово, Одеської області! До зустрічі! #ГРАіраНадіяЛюбов
Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page