top of page

12.07.2023

В Одесі відбувся круглий стіл на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх вирішення».

У заході взяли участь: керівництво Одеської міської ради, депутатський корпус, представники органів системи соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, Центру зайнятості, представники благодійних фондів та міжнародних організацій з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб та інші.

Обговорювали проблемні питання та шляхи їх вирішення, вдосконалення комунікації з тими, хто був вимушений приїхати до нашого міста у зв’язку з воєнними діями та зміни, внесені до порядку призначення виплат внутрішньо переміщеним особам, які прийняті Урядом 11 липня 2023 року.

Під час круглого столу учасники розповіли про підтримку переселенців, зокрема щодо їх соціального захисту, надання доступу до освіти, медичного обслуговування, працевлаштування, а також допомогу ВПО благодійних фондів та міжнародних організацій.

До учасників заходу звернувся Одеський міський голова Геннадій Труханов. Мер запросив всіх до відвертого діалогу та об’єднання заради вироблення дієвого алгоритму надання своєчасної допомоги переселенцям.

Також перед присутнімі виступила представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марія Попова. Вона акцентувала увагу на важливості проведення роботи з питань підтримки переселенців та розповіла про основні напрями роботи Офісу Уповноваженого та регіонального представництва в цій сфері. Учасники заходу домовилися про взаємодію та подальшу співпрацю у підтримці внутрішньо переміщених осіб та пошуку можливостей щодо надання своєчасної допомоги.Comments


bottom of page