top of page

07-10.07.2023

В ці дні команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні», що реалізується за підтримки Міжнародної організації «Корпус Милосердя» проводила реєстрацію на можливе отримання грошової допомоги в селі Острівка Куцурубської територіальної громади Миколаївської області.

В приміщенні Острівської гімназії ми працювали із постраждалим населенням не тільки Острівки, а й сусідніх сел Матросівка та Червоне Парутине.

Невеличка Острівка пережила багато втрат: у великої кількості мешканців зруйноване житло через регулярні нічні обстріли та прильоти, проблеми із мобільним зв'язком та інтернетом. Окрім цього, наша команда вислухала достатньо історій про загиблих на фронті випускниках гімназії та синах місцевих жінок. Дуже боляче чути такі історії, і саме тому так важливо підтримувати місцеве населення постраждалих громад.
Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page