top of page

07.02.2024


Тримаючи високий стяг інновацій та співробітництва, Міжнародний комітет порятунку (International Rescue Committee)успішно завершив триденний Воркшоп із дизайну проєкту, активну участь у якому прийняла команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Ця подія стала місцем для обміну ідеями, розробки стратегій та розширення знань у сфері гуманітарної допомоги.

Протягом трьох днів учасники активно працювали над вдосконаленням моделі співробітництва у проєкті, де було приділено особливу увагу дизайну та розвитку інноваційних рішень. Кожен день був наповнений енергією та натхненням, що сприяло результативній роботі.

Перший день роботи був присвячений ознайомленню з поточним станом проєкту та аналізу можливостей для його вдосконалення. Учасники провели глибокий аналіз та вибір компонентів дизайну, спрямованих на покращення взаємодії з клієнтами та ефективне впровадження інноваційних підходів.

Другий день був присвячений практичній роботі з розробки нових ідей та концепцій. Учасники активно обговорювали та розвивали нові підходи, що дозволило знайти інноваційні рішення для подальшого впровадження у проєкт.

Останній день Воркшопу був підсумковим, де учасники представили результати своєї роботи та обговорили стратегії подальшого розвитку проєкту. Завершальна частина була присвячена плануванню майбутніх кроків та затвердженню стратегії дій на майбутнє.

Всі учасники відзначили величезне значення цього Воркшопу для подальшого розвитку проєкту та висловили вдячність за можливість співпрацювати та навчатися разом з такими висококваліфікованими експертами. Ця подія стала чудовим прикладом ефективного співробітництва та інноваційного мислення у сфері гуманітарної допомоги.

Ми впевнені, що результати цього Воркшопу відобразяться на покращенні якості допомоги, яку ми надаємо спільно із Міжнародним комітетом порятунку та сприятимуть досягненню його місії з допомоги найбільш вразливим групам населення. Дякуємо за можливість доєднатися до заходу та співпрацю!Comments


bottom of page