top of page

05-06.12.2023

У ці дні ми зустрічали наших колежанок із Коаліція Вінниччина 1325 та #Коаліція1325BUkovyna (м.Чернівці), що приїхали до Одеси в рамках спільної проєктної діяльності з Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

Цей дружній візит спрямований, насамперед, на ознайомлення з роботою, досягненнями та завданнями, що вирішує Коаліція 1325. Одещина та обмін досвідом із нашими колежанками з Вінниччини та Чернівців.

 В ході дводенної зустрічі відбулася низка заходів, а саме:

круглий стіл у Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради із заступнецею директора департаменту Аллою Чечельницькою, начальницею управління з питань гендерної політики, запобіганню домашнього насильства та протидії торгівлею людьми Наталією Медвідь, радницею мера Одеси з ґендерних питань Лілією Леонідовою та керівницею Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», лідеркою Коаліції 1325. Одещина Тетяною Семікоп.

В ході спілкування гостей ознайомили з створеними в Одесі спеціалізованими сервісами для громадян та співпрацею із громадськими обʼєднаннями. Відвідали Центр Допомоги Врятованним, ВетеранХаб, ГО «Позитивні жінки», ГО «Громадський рух «Віра, Надія, Любов», Психологічний центр Еквілібріум.

На зустрічі з членкінями Коаліція 1325. Одещина поділились результатами проведеної роботи від моменту створення Коаліції до планів на майбутнє в напрямках роботи із ВПО, постраждалими від ҐЗН та домашнього насильства, послугами для жінок , що живуть із ВІЛ та жінок з ключових груп, результатами досліджень стосовно потреб військових та членів їхніх сімей, створенням комплексної програми щодо підтримки військовослужбовець та військовослужбовців Сил оборони, ветеранів, а також членів родин загиблих Захисників та Захисниць, проведеним дослідженням постраждалих від харасменту, роботою мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від ДН та ГЗН, психологічною реабілітацією та емоційним відновленням різних категорій громадян тощо.

Нашим колежанкам провели ознайомчу екскурсію містом, розповіли як почувається, тримається і чим надихається Одеса у ці складні для всієї країни часи.

Проведено засідання Круглого столу з членкінями Коаліції 1325. Одещина за участі Департаменту праці та соціальної політики. Заходи висвітлені у ЗМІ, зокрема, в програмі ТРК ГРАД.

Спілкування із колежанками Коаліції 1325 Вінничина та Коаліція 1325 BUkovyna (м.Чернівці) надало багато ідей щодо більш активної співпраці між Коаліціями, адже всі ми робимо спільну справу, основна ідея якої – підтримати одна одну у кроках до Перемоги і робити зараз те, що зміцнить нашу країну у майбутньому


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page