top of page

01.01.2023

Міжнародний день захисту дітей — це найчудовіше свято яке відбулось в Одеському зоопарку і до якого могли долучитися усі охочі діти. Це була надзвичайно важлива та емоційна подія для понад трьох тисяч діточок, які зібралися разом, щоб відчути неперевершену радість та зворушливі емоції. Під небом, розфарбованим яскравими кольорами, наші маленькі гості відчували неймовірну веселу атмосферу. Зоопарк, як завжди, відкривав свої двері для цієї особливої події, наповнюючи серця кожної дитини радістю та захопленням. Їхні очі світилися яскравіше, ніж сонце, коли вони зустрічалися зі своїми улюбленими тваринами — великими та малими, різнокольоровими та екзотичними.


Та цей день був особливий не лише завдяки звірятам. У тіні дерев і біля великого майданчика зібралися волонтери та представники Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee, які принесли ще більше радості та доброти. Вони роздавали усмішки та ласощі, організовували різноманітні ігри та розваги. Дітям надавалася можливість спробувати себе у різних заняттях, від яких їх серця ставали ще теплішими. Свято відбулось зі святковими привітаннями від мера Одеси, Генадія Труханова. Його прихід був справжнім сюрпризом для дітей, які радісно його вітали, називаючи «директором міста». Це був неперевершений момент. Такі святкові заходи мають величезне значення, бо вони нагадують нам про важливість захисту дітей і про те, що кожна дитина заслуговує на щастя, безпеку і тільки зворушливі емоції. Саме тому подібні ініціативи - є дорогоцінними.

Цей день вчить нас цінувати дитинство і надавати дітям можливість насолоджуватися світом навколо них. Це момент, коли діти відчувають себе особливими. Вони забувають про буденні турботи і проблеми, занурюючись у світ чудес і мрій. Міжнародний день захисту дітей у Одеському зоопарку став незабутньою подією, яка наповнила кожного присутнього неймовірною радістю та емоціями. Цей день нагадує нам, що магія дитинства необхідна для нашого світу. Сьогоднішній день ще раз нагадав нам про потужний вплив, який маємо ми, дорослі. Ми можемо створювати моменти, які запам'ятаються на все життя, привнести світло у серця дітей і надати їм впевненість, що їхні голоси чують, а їхні мрії мають значення.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page