top of page

Психологічна підтримка дітей

Психологічна підтримка дітей в умовах повномасштабних дій – це значущий вклад в наше майбутнє. Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» що працює в Миколаєві та області в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги для України» за підтримки міжнародної організації «Корпус Милосердя», рада звітувати про проведення групової роботи методом хібукі-терапії з дітками в Чорноморській територіальній громаді Очаківського району.

Хібукі – це новітня методика психологічної допомоги, винайдена ізраїльськими психологами та адаптована Dafna Sharon для роботи з українськими дітками. М’яка іграшка із сумними очами та довгими лапами не тільки приносить задоволення діткам, але й має змогу стати їм найліпшим другом та «кишеньковим» психологом. Під час групової та індивідуальної роботи психологи нашої організації ознайомили батьків та дітей з особливостями методу, розповіли їм чарівні та терапевтичні пригоди собаки-обіймаки і навчили діточок підтримувати себе за допомогою неї. І слухаючи про пригоди мужньої собаки Хібуки в бомбосховищі школи діти одразу знаходили затишок та підтримку в обіймах отриманих іграшок.

Щиро висловлюємо вдячність за взаємопідтримку нашим партнерам: Дмитренко Андрію Анатолійовичу, голові Чорноморської сільської територіальної громади; Кошман Ользі Василівні, начальниці відділу освіти, культури та спорту, дітей, сім'ї та молоді, соціального захисту; Сидорчук Аллі Михайлівні, директорці Чорноморської загальноосвітньої школи.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page